loader image

Ciałopozytywne warsztaty rozwojowe „Jak nie stawać na głowie?”

Warsztaty dedykuje są dziewczynom od 15 rż. i kobietom

Jak NIE stawać na głowie? Zapraszamy na warsztaty cyrkowe i zaczynamy od takiego zaprzeczenia? Właśnie tak! W tych warsztatach będziemy bowiem korzystać z dobrodziejstwa pedagogiki cyrku, ale nie będziemy akurat się uczyć stawać na głowie. Tego wręcz w metaforycznym rozumieniu będziemy się ODuczać.

Celem tych warsztatów jest rozwijanie samoświadomości, uważności i pewności siebie. Wszystko po to, byście zauważały i odkrywały swój potencjał, a następnie odważnie go wykorzystywały.

Będzie przestrzeń na spróbowanie nowego – nauczenia się nowych rekwizytów, wejścia w nowe ćwiczenia, ale też na autorefleksję i podzielenie się nią – wedle uznania i Waszej gotowości – na forum.

Rusz głową, porusz sercem, odpuść ciału – przejdziemy dokładnie tę drogę, cyrk nas poprowadzi, zadamy pytania, sprawdzimy, co mówi serce, czy – jak wolą niektórzy – intuicja. Nie zabraknie ćwiczeń pisemnych, głosowych, fizycznych, a już na pewno tych na wyobraźnię. Jak to w cyrku – będzie i radość, i wyzwanie i szczypta adrenaliny!

Podczas warsztatów skorzystamy z narzędzi coachingowych, metody pedagogiki cyrku i teatru oraz Functional Juggling (Żonglerki Funkcjonalnej).

Rekomendowany czas trwania warsztatów:
2 spotkania po 3 h

Rekomendowana maksymalna liczba uczestniczek: 16.

Warsztaty składają się z dwóch części:

  1. Ciałoufność
  2. To Twoja podróż, bohaterko

Żadne przygotowanie nie jest wymagane, osoby z kondycją mile widziane i te bez kondycji też! Zadbamy o równowagę ruszania ciała i głowy.

Prowadząca:

Paulina Chodnicka – coachka, pedagożka cyrku i teatru, facylitatorka, managerka kultury, założycielka Odskoczni Studio. Współzałożycielka Ogólnopolskiej Sieci Pedagogiki Cyrku. Energię czerpie na ogół z ruchu, coraz częściej jednak i z bezruchu. Znajduje ukojenie w naturze, zasilają ją też rozmowy, spotkania, szczególnie w kobiecych kręgach. Czerpie siły z różnych, małych przyjemności. Lubi uczyć się nowych rzeczy, tańczyć, czytać, oglądać filmy, pływać, jeździć rowerem, poznawać nowych ludzi i ich pasje. Sama wróciła ostatnio do ukulele.

Chcesz się dowiedzieć więcej lub zamówić warsztaty?

Napisz: kontakt@odskoczniastudio.pl

Zdj. @anywherephototeam

Chętnie raz na jakiś czas otrzymam newsletter Odskoczni