loader image

Niesztampowe warsztaty dla Twojego zespołu

Kiedy większość ofert na rynku już zrealizowanych, gdy szukasz  czegoś naprawdę nietypowego dla swojej firmy – wchodzimy my: z rekwizytami cyrkowymi.

Spokojnie, nikomu nie będziemy kazali skakać przez obręcze! Podczas wstępnej rozmowy opowiesz nam o potrzebach zespołu, któremu chcesz zorganizować warsztat. Następnie my przygotujemy ofertę i ją dowolnie zaakcentujemy. Kilka z możliwości rozłożenia akcentów:

  1. Daj sobie trochę luzu – zrelaksuj się, zaczynając od odciążenia głowy, angażując ciało. Antidotum stresowe: żonglerka chustkami/piłkami lub balans piórami. Na tym warsztacie nauczysz się podstaw żonglowania i odpoczniesz.
  2. Go with the flow! – najefektywniej uczymy się, będąc w tzw. stanie flow, kiedy to ćwiczenia trochę nas challengują, ale jednak nie są zbyt trudne. Na tym warsztacie nauczysz się podstaw żonglowania, doświadczysz radości płynącej z uczenia się nowych rzeczy, będąc na tropie upragnionego stanu flow!
  3. Odkryj swój potencjał – w każdym z nas jakiś drzemie. Warsztaty cyrkowe dzięki swojej różnorodności gwarantują niemal 100 % powodzenie odkrycia swojego potencjału. Na tych warsztatach wypróbujesz różne rekwizyty cyrkowe, ale też będziesz współpracować z grupą, ćwiczyć komunikację, zwalczać wstyd przed porażką, a ta przecież idzie w parze z procesem uczenia się! To nasze hasło: Odskocznia Studio. Pomagamy odkrywać własne możliwości!

To przykładowe opisy warsztatów, które ułożymy w zależności od Twoich potrzeb. 

Czas trwania warsztatów: rekomendujemy minimum 2 h.

Liczba uczestników: dowolna. Wówczas mnożymy liczbę instruktorek i instruktorów.

Zainteresowało Cię? Napisz: kontakt@odskoczniastudio.pl

Zdj. @anywherephototeam

Chętnie raz na jakiś czas otrzymam newsletter Odskoczni